Alpenkanjersfeest op 13 mei

Alpenkanjersfeest op 13 mei

Hierbij vraag ik jullie aandacht voor iets anders dan voetbal….

Op vrijdag 13 mei 2016 (ik weet het, vrijdag de 13e, er was jammer genoeg geen andere dag meer mogelijk…) geven wij (Alex & Ellen) een feest….niet zomaar een feest…… een feest omdat we met ons team ALPENKANJERS 1 op 27 mei richting Frankrijk vertrekken om daar op 2 juni te gaan fietsen/wandelen om zo met ons team het ‘gevecht’ aan te gaan tegen kanker!!

In de komende tijd proberen we natuurlijk geld op te halen voor het KWF Kankerbestrijding en het zou fijn zijn als jullie ons een handje willen helpen door een kaart voor ons Alpenkanjersfeest te kopen en zo je steun te geven via deze donatie!!!!

De entree is € 20 per persoon. Dit is inclusief hapjes, een paar drankjes, een leuke liveband en muziek… VOETJES VAN DE VLOER!!!!
Locatie: De Portier, Zuiderstek 1 te Alblasserdam (gelegen aan de haven).
Aanvang 20.30 uur: Het feest duurt tot een uur of 1 ’s nachts.

STEUN ONS BIJ ONZE ACTIE VOOR KWF-ALPE D’HUZES EN DONEER UW GIFT DOOR HIER TE KLIKKEN >>

Commentaren zijn niet meer mogelijk.